Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Map
lv: Karte

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds
