Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Country
nl: Land

en: Click here
nl: Klik hier

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Map
nl: Landkaart

en: Satellite
nl: Satteliet

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Zoom Level
nl: Zoom-niveau

en: Terrain
nl: Terrein

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Map Width
nl: Kaartbreedte

en: Map Height
nl: Kaarthoogte
