Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Country
ca: País

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Map
ca: Mapa

en: Zoom Level
ca: Nivell de zoom

en: Field types
ca: Tipus de camps
