Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Google Maps API Key
fr: Clé pour l'API Google Maps

en: Map
fr: Carte

en: Hybrid
fr: Hybride

en: Zoom Level
fr: Niveau du zoom

en: Field types
fr: Types de champs

en: Map Width
fr: Largeur de la carte

en: Map Height
fr: Hauteur de la carte
