Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: Map
hu: Térkép

en: Satellite
hu: Légifelvétel

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Terrain
hu: Föld

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Map Height
hu: Térkép magassága
