Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Country
ja: 国

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Map
ja: 地図

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Map Width
ja: 地図の幅

en: Map Height
ja: 地図の高さ
