Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Google Maps API Key
ru: Ключ от Google Maps API

en: Map
ru: Карта

en: Satellite
ru: Спутник

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Zoom Level
ru: Уровень масштаба

en: Terrain
ru: Территория

en: Field types
ru: Типы полей
