Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Country
sv: Land

en: Click here
sv: Klicka här

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Map
sv: Karta

en: Field types
sv: Fälttyper
