Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Map
uk: Мапа

en: Satellite
uk: Супутник

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Terrain
uk: Ландшафт

en: Field types
uk: Типи полів

en: Map Width
uk: Ширина карти

en: Map Height
uk: Висота карти
