Google Places Autocomplete (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Country
fi: Maa

en: All
fi: Kaikki

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Address
fi: Osoite

en: Regions
fi: Alueet

en: Field types
fi: Kenttätyypit
