Google Places Autocomplete (8.x-2.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Country
it: Paese

en: All
it: Tutti

en: Click here
it: Clicca qui

en: Address
it: Indirizzo

en: Field types
it: Tipi di campo
