Google Places Autocomplete (8.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: All
pl: Wszystko

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Address
pl: Adres

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Regions
pl: Regiony

en: Field types
pl: Typy pól
