Google Places Autocomplete (8.x-2.0-rc2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Country
cs: Země

en: All
cs: Vše

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Address
cs: Adresa

en: Regions
cs: Regiony

en: Field types
cs: Typy polí
