Google Places Autocomplete (8.x-2.0-rc2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Country
de: Land

en: All
de: Alle

en: Click here
de: Hier klicken

en: Address
de: Adresse

en: Regions
de: Regionen

en: Cities
de: Städte

en: Field types
de: Feldtypen
