Google Places Autocomplete (8.x-2.0-rc2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Country
pt: País

en: All
pt: Tudo

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Address
pt: Endereço

en: Google Maps API Key
pt: Chave API Google Maps

en: Regions
pt: Regiões

en: Field types
pt: Tipos de campo
