Google Places Autocomplete (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Country
ca: País

en: All
ca: Tot

en: Address
ca: Adreça

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Cities
ca: Poblacions

en: Field types
ca: Tipus de camps
