Google Places Autocomplete (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Country
da: Land

en: All
da: Alle

en: Click here
da: Klik her

en: Address
da: Adresse

en: Regions
da: Regioner

en: Field types
da: Felttyper
