Google Places Autocomplete (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Country
gl: País

en: All
gl: Todo

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Address
gl: Enderezo

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps
