Google Places Autocomplete (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Country
nl: Land

en: All
nl: Alle

en: Click here
nl: Klik hier

en: Address
nl: Adres

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Regions
nl: Gebieden

en: Field types
nl: Veldtypes
