Google Places Autocomplete (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Country
ru: Страна

en: All
ru: Все

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Address
ru: Адрес

en: Google Maps API Key
ru: Ключ от Google Maps API

en: Regions
ru: Области

en: Cities
ru: Города

en: Field types
ru: Типы полей
