Google Places Autocomplete (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: All
sk: Všetky

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Address
sk: Adresa

en: Regions
sk: Regióny

en: Field types
sk: Typy polí
