Google Places Autocomplete (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: All
tr: Tümü

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Address
tr: Adres

en: Google Maps API Key
tr: Google Haritalar (Google Maps) API anahtarı

en: Field types
tr: Alan tipleri
