Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Country
is: Land

en: All
is: Allt

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Address
is: Heimilisfang

en: Field types
is: Tegundir svæða
