Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: All
el: Όλες

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
