Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Country
es: País

en: All
es: Todo(s)

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Address
es: Dirección

en: Google Maps API Key
es: Clave de API de Google Maps

en: Regions
es: Regiones

en: Geocode
es: Código geográfico

en: Field types
es: Tipos de campo
