Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Country
et: Riik

en: All
et: Kõik

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Address
et: Aadress

en: Regions
et: Regioonid

en: Field types
et: Väljade tüübid
