Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Country
fr: Pays

en: All
fr: Tout

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Address
fr: Adresse

en: Google Maps API Key
fr: Clé pour l'API Google Maps

en: Regions
fr: Régions

en: Field types
fr: Types de champs
