Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Country
hu: Ország

en: All
hu: Mind

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Address
hu: Cím

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: Regions
hu: Régiók

en: Field types
hu: Mezőtípusok
