Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Country
ja: 国

en: All
ja: すべて

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Address
ja: 住所

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Regions
ja: リージョン

en: Field types
ja: フィールドタイプ
