Google Places Autocomplete (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: All
lt: Visi

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Address
lt: Adresas

en: Regions
lt: Regionai

en: Field types
lt: Laukelių tipai
