Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Country
sv: Land

en: All
sv: Alla

en: Click here
sv: Klicka här

en: Address
sv: Adress

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Regions
sv: Regioner

en: Field types
sv: Fälttyper
