Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Country
uk: Країна

en: All
uk: Все

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Address
uk: Адреса

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Regions
uk: Області

en: Cities
uk: Міста

en: Field types
uk: Типи полів
