Google Places Autocomplete (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: All
vi: Tất cả

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Regions
vi: Các vùng
