GoogleTagManager (2.0.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Conditions
ar: الشروط

en: Advanced
ar: متقدم

en: Method
ar: الطريقة

en: Events
ar: الفعاليات

en: User registration
ar: تسجيل المستخدم

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Parameter
ar: معامل

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
