Google Tag (2.0.3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Advanced
eo: Specialaj
