Google Tag (2.0.5) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Advanced
az: Əlavə

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Parameter
az: Parametr
