Google Tag (2.0.5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Name
dz: མིང་།
