Google Tag (2.0.5) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Method
el: Μέθοδος

en: Events
el: Γεγονότα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
