Google Tag (2.0.5) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Dimension
kn: ವಿಸ್ತೀರ್ಣ

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ
