Google Tag (2.0.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ
