Google Tag (2.0.6) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
