Google Tag (2.0.6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Events
bs: Događaji
