Google Tag (2.0.6) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Name
cy: Enw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Advanced
cy: Uwch

en: Method
cy: Dull

en: Events
cy: Digwyddiadau
