Google Tag (2.0.6) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Events
ga: Imeachtaí
