Google Tag (2.0.6) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Currency
oc: Devisa

en: Login
oc: Identificant

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Conditions
oc: Condicions

en: Advanced
oc: Avançat

en: Method
oc: Metòde

en: Events
oc: Eveniments

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
