Google Tag (2.0.6) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Login
sr: Пријављивање

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
