Google Tag (2.0.7) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
