Google Tag (2.0.7) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Method
ast: Métodu
