Google Tag (2.0.7) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Currency
et: Valuuta

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Conditions
et: Tingimused

en: Advanced
et: Täpsem

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Remove from cart
et: Eemalda ostukorvist

en: Method
et: Meetod

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Parameter
et: Parameeter

en: Weight for @title
et: @title kaal
