Google Tag (2.0.7) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Search
fil: Hanapin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: - Select -
fil: - Pumili -
